O MNIE

Witaj

Autorka Paulina Moffitt –  jestem gawędziarzem, storytellerem, który inspiruje i motywuje innych do spełniania swoich marzeń.

“Drogi Czytelniku,

Dziękuję Ci za zainteresowanie moją publikacją i zaufanie!

Być może jesteś na początku swojej podróży przez dorosłe życie, a może jesteś już na półmetku, bezwzględu na to, gdzie właśnie jesteś, pragnę podarować Ci mój paszport do sukcesu i spełnienia. Chcę Cię poruszyć, zmobilizować do działania, napałać optymizmem, a przede wszystkim zachęcić do realizacji Twoich wszystkich marzeń.

Prosto z mojego serca dla Ciebie 12 rozdziałów prawdziwej historii o przygodach, relacjach międzyludzkich, wyborach i podróżach młodej bohaterki oraz zebranych lekcjach i wniosków z nich wyciągniętych.

Jestem przekonana, że możesz być, kim tylko chcesz, i mieć wszystko, o czym marzysz, bez względu na pochodzenie czy wykształcenie. A najlepszą inwestycją, jaką możesz poczynić, jest inwestycja w siebie, w swój rozwój. I nie chodzi tu tylko o formalną edukację, studia, szkołę, lecz o umiejętności, kompetencje i świadomość życia. Twój samorozwój i pokonywanie ograniczeń przyniesie Ci najwięcej satysfakcji. Niczym kolejne pieczątki w paszporcie, kolekcjonuj swoje umiejętności i doświadczenia.

Mam nadzieję, że lektura mojej książki doda Ci wiary w siebie i swoje nieograniczone możliwości!”

Dziękuję Ci, że jesteś drogi Czytelniku i do zobaczenia!”