GALERIA

Witaj w mojej Galerii Wspomnień!

Witaj w mojej Galerii Wspomnień!

Opublikowane tutaj zdjęcia zbieraliśmy, wraz z moim mężem i znajomymi, przez lata podróży. Wszystkie tutaj zamieszczone zdjęcia (Afryka, Ameryka Południowa, Ameryka Północna i Środkowa, Europa, Meksyk, Republika Południowej Afryki, Zjednoczone Emiraty Arabskie) posiadam w swojej prywatnej kolekcji i są one moją własnością, wszelkie prawa do nich są zastrzeżone. Żadne z nich nie może być przetwarzane ani w jakikolwiek sposób reprodukowane, powielane, zapisywane elektronicznie lub magnetycznie.  © Copyright 2023 – Paulina Moffitt

Niektóre z nich pochodzą z czasów, kiedy nie było jeszcze aparatów cyfrowych, dlatego patrzysz na zeskanowane kopie wydrukowanych zdjęć. Dostęp i możliwość publikacji zdjęć z okresu 2000-2005 są bardzo ograniczone, gdyż ich jakość w porównaniu do dzisiejszych zdjęć pozostawia wiele do życzenia, dlatego jest ich poprostu mniej.

Ale dosyć już tych informacji, życzę udanej wędrówki po mojej galerii wspomnień! A jeśli masz do mnie pytania, to zostaw komentarz lub zapraszam na moje media społecznościowe.

Do zobaczenia!

Afryka

Ameryka Południowa

Ameryka Północna i Środkowa

Europa

Meksyk

RPA

ZEA