KSIĄŻKA

O czym jest książka?

Podróże, odkrywanie świata, spełnianie marzeń i stawania się sobą  to tylko niektóre z wątków we „Wszystko, czego pragniesz…”. Piękne zakątki naszej planety, które warto odwiedzić, poznać, są miejscem dynamicznej akcji. Historia młodej dziewczyny rozpoczyna się od marzeń o wielkim świecie. Nie wie jeszcze jak, ale chce podróżować, pragnie poznawać ludzi z różnych kultur, eksplorować i uczyć się. Oczywiście życie przygotowało dla niej zupełnie zaskakujący plan wydarzeń. Francja  (Lazurowe Wybrzeże), Meksyk, Brazylia (Amazonia), Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Republika Południowej Afryki i tak wiele innych miejsc, do których porywa akcja książki i w których nasza bohaterka otrzymuje kolejne życiowe lekcje.

Życie marynarza na pokładzie statku pasażerskiego, rejsy, załoga i opis jak żyje się na morzu. Jak to jest, kiedy codziennie budzisz się w nowym porcie, w nowym otoczeniu,a twoje życie musi zmieścić się w dwóch walizkach? Znajdziesz odpowiedzi na te pytania jak i wskazówki, jak skutecznie nauczyć się języka obcego,  jak wybrać rejs na statku pasażerskim na planowane wakacje i sam zdecydujesz, czy warto wybrać się do Dubaju.

Oczywiście nie może zabraknąć historii wielkiej miłości. Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Myślisz, że istnieje, czy być może to tylko mit? Autorka książki opowie Ci, jak to wygląda jej perspektywy.

Lektura “Wszystko, czego pragniesz…” motywuje do spełniania marzeń, do realizacji swoich celów, inspiruje historią i zwrotem akcji, kiedy wierzysz i działasz i podejmujesz działanie. Wzbudza uśmiech w czasie czytania i inspiruje do refleksji nad swoimi marzeniami i ich realizacja.